Крок-3

№ 344.pdf

Шановні лікарі-інтерни!

Відповідно графіка проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань «22 Охорона здоров’я» 03 травня 2023 року за встановленою процедурою у ВНЗ України відбудеться ПЕРЕСКЛАД ліцензійного іспиту «Крок 3. Стоматологія» та «Крок-3. Загальна лікарська підготовка», як складова частина державної атестації інтернів.

Просимо Вас прибути для складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3. Стоматологія» та «Крок-3. Загальна лікарська підготовка».

Іспит відбудеться 03 травня 2023 року з 830 до 1400 за адресою м. Дніпро  Площа Соборна 2, навчальний корпус № 3, аудиторії №  9.

прибуття 08:30

Списки викладені нижче

Лікар – інтерн при собі повинен мати документ, що засвідчує особу (паспорт або ID-карту), данні з яких були вказані при реєстрації на іспит та 2 чорні кулькові ручки.

Звертаємо Вашу увагу на вимоги Центру тестування щодо протиепідемічних заходів при проведенні іспитів крок у разі ухвалення державною комісією ТЕБ та НС рішення про перехід до «червоної зони», доступ до аудиторій для проведення іспиту здійснюватиметься за наявністю у здобувачів одного з нижче зазначених документів:

https://www.testcentr.org.ua/uk/novosty/protiepidemichni-zakhodi-pri-provedenni-ispitiv-krok

 

Звертаємо Вашу увагу на правила поведінки у разі сигналу повітряної тривоги:

1.    лікар інтерн повинен скласти бланк відповіді до буклету

2.    віддати буклет та бланк проктору в аудиторії

3.    організовано пройти в укриття

після закінчення сигналу повітряної тривоги іспит буде продовжений на необхідний час.

В залежності від ситуації з повітряними тривогами час початку та закінчення іспиту може бути змінений